ali je kaj narobe, če zaradi rezervacij "padem" v izgubo?
Draga - 29.03.2008 - 22:27
Če so rezervacije upravičene ne, odvisno kakšne rezervacije imate, letos so 50% davčno priznane rezervacije za sklepanje škodljivih pogodb, rezervacije za dana jamstva itd....., tako da se zna narediti da poslovno prikažete izgubo, davčno pa je lahko dobiček.
lp
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Draga - 29.03.2008 - 22:27
Če so rezervacije upravičene ne, odvisno kakšne rezervacije imate, letos so 50% davčno priznane rezervacije za sklepanje škodljivih pogodb, rezervacije za dana jamstva itd....., tako da se zna narediti da poslovno prikažete izgubo, davčno pa je lahko dobiček.
lp