Ali lahko uveljavljam olajšavo za otroka - študenta za samo en,pet ali šest mesecev,glede na meni in otroku boljši izračun dohodnine.
lara - 13.05.2008 - 22:14
Lahko.
L. - 14.05.2008 - 12:11
PO 114.členu Zdoh ni več možno deliti VDČ malo tebi malo meni.
novinc - 14.05.2008 - 14:56
Tu bi bilo malo drugače - je samo malo VDČ tebi, za ostalo pa meni splošno olajšavo? Kaj to gre?
Mojcej - 15.05.2008 - 07:47
Pri nas je šlo skozi celo delitev malo meni, malo tebi, ostalo pa otroku kot splošna olajšava. Informativne izračune smo že dobili in so to upoštevali.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
lara - 13.05.2008 - 22:14
Lahko.
L. - 14.05.2008 - 12:11
PO 114.členu Zdoh ni več možno deliti VDČ malo tebi malo meni.
novinc - 14.05.2008 - 14:56
Tu bi bilo malo drugače - je samo malo VDČ tebi, za ostalo pa meni splošno olajšavo? Kaj to gre?
Mojcej - 15.05.2008 - 07:47
Pri nas je šlo skozi celo delitev malo meni, malo tebi, ostalo pa otroku kot splošna olajšava. Informativne izračune smo že dobili in so to upoštevali.