krpan in druščina postani član

Naslov teme: Težava pri odpiranju strani na davkopačevalcih?

5817  29.07.2008 - 21:46h / Ostalo / Avtor: Katra / 70 / 4

Ne vem, ali ima še kdo težavo pri odpiranju odgovorov na določeno vprašanje?
Namreč pri meni se izpiše okno, da se ne da odpreti določenega odgovora ter da je operacija prekinjena.

Pika - 30.07.2008 - 07:56

Meni pa se sedaj odpre samo osnovna stran, čeprav se je prej tale forum kar sam od sebe odprl na drugi "seji". Ali je tudi drugje tako, ali je morda pri nas kakšna težava...?

jang - 30.07.2008 - 09:36

Ja tudi jaz rabim cel postopek preden pridem do foruma, prej sem na forumsko vprašanje samo kliknila in se je odprlo sedaj pa rabim prej 3-4 klik klik da pridem do tega.

Rada bi da bi bil to krajši postopek. 

administrator - 30.07.2008 - 09:39

Pozdravljeni.

Z naše strani namreč nismo zaznali težav pri odpiranju odgovorov na teme.

Glede z vaše strani opisane težave pri odpiranju odgovorov na določeno vprašanje ugotavljamo, da je najbrž težava na vaši strani - pri nastavitvah vašega spletnega brskalnika (bodisi kakšne nastavitve glede varnosti ali uporabe Active X-a) ali antivirusnega programa. Iz tega razloga vas naprošamo, da preverite nastavitve vašega spletnega brsklanika oz. antivirusnega programa.


V kolikor se bodo težave še pojavljale, pa nas prosim o tem obvestite po e-pošti [email protected].

Lep pozdrav,

administrator www.davkoplacevalci.com

Katra - 31.07.2008 - 21:47

Hvala, bom poskusila popravit zadevo.