Kupili bi 2 prenostni letni karti za savno, lahko bi ju uporabljali vsi zaposleni.
Imam prav, da to ni botiteta, kam naj knjižim strošek kart?
sila - 07.10.2008 - 14:40
Zakaj pa nebi bila boniteta?
- 07.10.2008 - 16:12
Ker naj bi bilo dostopno vsem zaposlenim. Kako pa naj bi obračunali boniteto : tistim, ki bi se javili, da bodo hodili v savno, v ustreznem deležu ali naknadno po edidenci obiskov ali glede na izgubo teže v celem letu?
Fani - 07.10.2008 - 21:42
Če je dostopno vsem enak obisk ni boniteta, je pa davčno nepriznan strošek.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
sila - 07.10.2008 - 14:40
Zakaj pa nebi bila boniteta?
- 07.10.2008 - 16:12
Ker naj bi bilo dostopno vsem zaposlenim.
Kako pa naj bi obračunali boniteto : tistim, ki bi se javili, da bodo hodili v savno, v ustreznem deležu ali naknadno po edidenci obiskov ali glede na izgubo teže v celem letu?
Fani - 07.10.2008 - 21:42
Če je dostopno vsem enak obisk ni boniteta, je pa davčno nepriznan strošek.