Prosim za pomoč imam račun tujina brez DDV sem davčni zavezanec kako ga upoštevam v knjigi prejetih računov. Hvala!
jang - 14.10.2008 - 11:44
Odvisno ali je račun za EU ali izvoz, sta oba brez DDV
iva - 14.10.2008 - 12:30
Nabava materiala za nadaljno prodajo, v trgovini v Sloveniji.
jang - 14.10.2008 - 12:34
Mislim kako pvršno sprašujete da se vam res ne da odgovoriti, ali je to uvoz iz EU ali normalen uvoz, saj to je pa ja pomembno.
iva - 14.10.2008 - 12:40
Uvoz je iz Avstrije.
jang - 14.10.2008 - 13:30
samoobdavčitev
iva - 14.10.2008 - 14:45
In kako se izpelje samoodavčitev v knjigi prejetih faktur, in kako poknjižiti, neumna vprašanja samo nimam časa brskati po literaturi se mi zelo mudi narediti DDV, je stranka v zamudi.
Zmaj - 14.10.2008 - 23:51
Stranka???? Pa tega ne znate narediti??? Glede na to, da govorite o stranki, previdevam, da imate računovodski servis. Joojjjj, kam nas to pelje, sotrpini?!?
brat od brivca - 15.10.2008 - 08:47
Stranka je v zamudi z DDV za en mesec, servis pa je v zamudi z znanjem za nekaj let.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
jang - 14.10.2008 - 11:44
Odvisno ali je račun za EU ali izvoz, sta oba brez DDV
iva - 14.10.2008 - 12:30
Nabava materiala za nadaljno prodajo, v trgovini v Sloveniji.
jang - 14.10.2008 - 12:34
Mislim kako pvršno sprašujete da se vam res ne da odgovoriti, ali je to uvoz iz EU ali normalen uvoz, saj to je pa ja pomembno.
iva - 14.10.2008 - 12:40
Uvoz je iz Avstrije.
jang - 14.10.2008 - 13:30
samoobdavčitev
iva - 14.10.2008 - 14:45
In kako se izpelje samoodavčitev v knjigi prejetih faktur, in kako poknjižiti, neumna vprašanja samo nimam časa brskati po literaturi se mi zelo mudi narediti DDV, je stranka v zamudi.
Zmaj - 14.10.2008 - 23:51
Stranka???? Pa tega ne znate narediti??? Glede na to, da govorite o stranki, previdevam, da imate računovodski servis. Joojjjj, kam nas to pelje, sotrpini?!?
brat od brivca - 15.10.2008 - 08:47
Stranka je v zamudi z DDV za en mesec, servis pa je v zamudi z znanjem za nekaj let.