Če ima delavec neplačan dopust, družba plača vse prispevke iz bruta in na bruto, neto pa kot odtegljaj od plače pride nazaj na račun družbe. Ali razmišljam prav?
? - 19.12.2008 - 20:12
...neto pa kot odtegljaj od plače pride nazaj na račun družbe. Ali razmišljam prav?
Ne. Neto ne gre nikamor in tudi ne pride nazaj.
Če si mislil tako narediti zaradi reka, bi moral še obračunati dohodnino tudi od tega, česar ni dobil.
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
? - 19.12.2008 - 20:12
...neto pa kot odtegljaj od plače pride nazaj na račun družbe. Ali razmišljam prav?
Ne. Neto ne gre nikamor in tudi ne pride nazaj.
Če si mislil tako narediti zaradi reka, bi moral še obračunati dohodnino tudi od tega, česar ni dobil.