Ali se lahko da decembersko plačo še letos - e-davki to potegnejo?
Hvala!
RRR - 22.12.2008 - 14:07
Lahko, samo plačali boste še davek na plače, ki je s 1.1.2009 ukinjen!
novinc - 22.12.2008 - 20:06
...pa še: ne morete uveljavljati mesečne splošne olajšave, ker ste jo že pri plači za november - v 2008 ste jih že 12.
Lady - 23.12.2008 - 07:03
tole z olajšavo ne vem če drži. Ali ste lansko decembrsko plačo izplačali v letu 2008? Ker če je niste potem bo ta decemberska plača itak 12, in ne 13.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
RRR - 22.12.2008 - 14:07
Lahko, samo plačali boste še davek na plače, ki je s 1.1.2009 ukinjen!
novinc - 22.12.2008 - 20:06
...pa še: ne morete uveljavljati mesečne splošne olajšave, ker ste jo že pri plači za november - v 2008 ste jih že 12.
Lady - 23.12.2008 - 07:03
tole z olajšavo ne vem če drži. Ali ste lansko decembrsko plačo izplačali v letu 2008? Ker če je niste potem bo ta decemberska plača itak 12, in ne 13.