Kateri REK se odda za učence po individualni pogodbi in kateri prispevki se plačajo?
Hvala in lep pozdrav
- 12.01.2009 - 22:28
mislim da REK 1a, za prispevke pa vem le za vajence, naj kdo drug pomaga
minca - 13.01.2009 - 00:41
ja REK-1a delam, glede na to da je dijak delal v decembru moram poročat in plačat pavšalni prispevek 4,27 €, neto izplačilo se ne vpisuje in izpolnijo se analitični podatki. Kaj pa za dijaka, ki ni delal, je treba pa poslat 0,00 pavšalni prispevek z analitiko Zakaj mi pa ponudi avtomatika na obrazcu pod 311 Prispevek PIZ 8,12€, od kod ta znesek, tega podatka pa ne najdem in mislim, da se tudi ne plača za dijaka 1.letnik
Ali sem prav ugotovila?
minca - 13.01.2009 - 10:58
Lepo prosim, če mi lahko kdo potrdi, če imam prav
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
- 12.01.2009 - 22:28
mislim da REK 1a, za prispevke pa vem le za vajence, naj kdo drug pomaga
minca - 13.01.2009 - 00:41
ja REK-1a delam, glede na to da je dijak delal v decembru moram poročat in plačat pavšalni prispevek 4,27 €, neto izplačilo se ne vpisuje in izpolnijo se analitični podatki.
Kaj pa za dijaka, ki ni delal, je treba pa poslat 0,00 pavšalni prispevek z analitiko
Zakaj mi pa ponudi avtomatika na obrazcu pod 311 Prispevek PIZ 8,12€, od kod ta znesek, tega podatka pa ne najdem in mislim, da se tudi ne plača za dijaka 1.letnik
Ali sem prav ugotovila?
minca - 13.01.2009 - 10:58
Lepo prosim, če mi lahko kdo potrdi, če imam prav