krpan in druščina postani član

Naslov teme: SEMINAR ZA PRAVNE OSEBE-POBUDA ZA DODATNI TERMIN

597  21.01.2009 - 08:51h / Ostalo / Avtor: Danja / 78 / 3

Glede na to, da je seminar za Maribor že cele tri tedne pred rokom razprodan, predlagam Krpanu, da ga ponovi ali najame večjo dvorano, saj predvidevam, da nas je kar nekaj rednih obiskovalcev, ki smo ostali zunaj. Prosim, pridružite se vsi zainteresirani. Krpan, hvala, če boš prisluhnil.

MARTIN KRPAN - 21.01.2009 - 10:23

Spoštovana ga. Danja!

Vedno prisluhnem vašim željam, vendar...

V Mariboru ocenjujemo izbrano lokacijo kot za nas "najprimernejšo" (bližina kar dveh garažnih hiš in odprtega parkirnega prostora), primerna dvorana, kvalitetna pogostitev. Kino dvorana (Kolosej) - menimo, da ni primerna izbira, drugih ustreznih dvoran v MB skladno z našimi poslovnimi kriteriji NI.

Prav tako menimo, da dveh seminarjev ni bi "prodali" - za dodatnih cca. 20 ljudi pa je izvedba seminarja neekonomična. Če smo pravilno seznanjeni, je "konkurenca" (če jo lahko tako imenujemo) pred dvema dnevoma odpovedala seminar v MB.

Vljudno pa vas vabimo v Celje (Celjski sejem), kjer je seminar samo 5 dni po izvedbi v Mariboru. Zelo dobra dvorana, (zastonj) parkirna mesta ob vhodu v Celjski sejem, kvalitetna postrežba. In to le cca. 35 minut po avtocesti iz Maribora (primerjalno: iz enega konca Maribora do drugega včasih potrebujemo tudi pol ure).

Seveda dolgoročno tudi mi iščemo primerno rešitev za izvedbo seminarjev v MB, ko pričakujemo večji obisk. Upamo, da bomo lahko v bližnji prihodnosti ugodili vaši želji.

Hvala za razumevanje!

Danja - 21.01.2009 - 10:45

Hvala za vaš odgovor in prijazno obrazložitev, res ste se potrudili, mi je kar nerodno, da sem vas pognjavila. Se bom prijavila za Celje, tako kot mi predlagate. Nisem se prej niti spomnila na to drugo možnost. Saj res ne škodi, če človek kdaj pogleda tudi malce  čez meje totega našega Maribora.
Lep dan in prijazno leto vam želim.

MARTIN KRPAN - 21.01.2009 - 11:24

Tole je klepetalnica in nič naj vam ne bo nerodno, ni potrebe. Če potrebujete podrobnejše informacije glede seminarja v Celju - lokacija itd. - se lahko obrnete na elektronski naslov [email protected] ali pokličete sodelavko go .Slađano na telefonsko številko (02) 23 111 19. Z veseljem vam bomo ponudili dodatne informacije. Dobrodošli v Celju.