Pisava, jezik..........kako so elastični ljudje.............dokumentacija -> a imajo"grabljice"?
L. - 01.04.2009 - 12:22
Po naših izkušnjah - srbsko komunicirajo, če morajo (latinica), sicer pa imajo raje angleščino. So zelo gostoljubni (ob obiskih), gostobesedni, veliko obljubijo, zatakne se pri plačilih, zato pazite, preden date vse iz rok. Provizije so običajne in pričakovane.
M. - 01.04.2009 - 13:48
Hvala lepa.
lp
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
L. - 01.04.2009 - 12:22
Po naših izkušnjah - srbsko komunicirajo, če morajo (latinica), sicer pa imajo raje angleščino. So zelo gostoljubni (ob obiskih), gostobesedni, veliko obljubijo, zatakne se pri plačilih, zato pazite, preden date vse iz rok. Provizije so običajne in pričakovane.
M. - 01.04.2009 - 13:48
Hvala lepa.
lp