Izdelujem DDPO za društvo, katero opravlje 100% nepridobitni dej.,kar pomeni, da ni nič Davka od dob. Kako to označim v DDPO-ju, saj mi izračuna Davke?
zvezdica - 06.04.2009 - 10:59
Vpisati je treba rubriko "Izvzem prihodkov od nepridobitne dejavnosti" (ravno tako pri odhodkih), ob tem pa upoštevati pravilnik o pridobtnih in nepridobitnih prihodkih
Nada - 06.04.2009 - 15:25
Označiti morate tudi opcijo 9.člen
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
zvezdica - 06.04.2009 - 10:59
Vpisati je treba rubriko "Izvzem prihodkov od nepridobitne dejavnosti" (ravno tako pri odhodkih), ob tem pa upoštevati pravilnik o pridobtnih in nepridobitnih prihodkih
Nada - 06.04.2009 - 15:25
Označiti morate tudi opcijo 9.člen