Pricurljala je informacija, da se lahko M4 odda do konca maja? Je to res?
- 21.04.2009 - 12:10
Uradno ostane rok30.04.2009, so mi pa na ZPIZ Maribor zatrdili, da če do 30.06.2009 ne bomo oddali bodo začeli ukrepati, ker še pri njih nič ne špila in če nekaj ne moreš nardeiti, ker ti javljaja kake napake ti ne morejo pomagati, ker še to pri njih ni dorečeno.
- 22.04.2009 - 12:51
Pa še kod niso poslali vsem. So mi na zpizu rekli, da če kod ne dobimo do 30.4., bo treba dati še enkrat pisno zahtevo.... Pojma nimajo, kaj delajo. MI pa se moramo vseh rokov držati....
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
- 21.04.2009 - 12:10
Uradno ostane rok30.04.2009, so mi pa na ZPIZ Maribor zatrdili, da če do 30.06.2009
ne bomo oddali bodo začeli ukrepati, ker še pri njih nič ne špila in če nekaj ne moreš nardeiti,
ker ti javljaja kake napake ti ne morejo pomagati, ker še to pri njih ni dorečeno.
- 22.04.2009 - 12:51
Pa še kod niso poslali vsem. So mi na zpizu rekli, da če kod ne dobimo do 30.4., bo treba dati še enkrat pisno zahtevo.... Pojma nimajo, kaj delajo. MI pa se moramo vseh rokov držati....