Ste jo že dobili?? Če ne , javite..vam jo lahko pošljem---
tom - 03.11.2009 - 12:43
Nisem je še dobil,prosim vas,da mi jo pošljete,pa morda še kakšne zakonske podlage,kaj si smejo izplačevati da ni obdavčeno ter kaj in koliko se obdavčuje,bonitete..
najlepša hvala
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
suzi - 03.11.2009 - 12:09
Ste jo že dobili?? Če ne , javite..vam jo lahko pošljem---
tom - 03.11.2009 - 12:43
Nisem je še dobil,prosim vas,da mi jo pošljete,pa morda še kakšne zakonske podlage,kaj si smejo izplačevati da ni obdavčeno ter kaj in koliko se obdavčuje,bonitete..
najlepša hvala