Ali je potrebno sam. podjetniku kadrovsko štipendijo prijaviti Zavodu za zaposlovanje, ali ne? Hvala !
aaaja - 17.12.2009 - 14:20
ja potrebno je
zakaj - 17.12.2009 - 15:53
aaaja : -------------------------------
ja potrebno je
Od kdaj? Predpis? Kolikor vem, ne!
case13 - 17.12.2009 - 18:02
Po novem zakonu o štipendiranju štipendije ni več potrebno prijavljati. Če pa je sofinancirana s strani sklada (Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendij) pa je dolžnost poročanja.
ppp - 18.12.2009 - 11:00
Včasih je bilo potrebno, sedaj ne več.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
aaaja - 17.12.2009 - 14:20
ja potrebno je
zakaj - 17.12.2009 - 15:53
aaaja :
-------------------------------
ja potrebno je
Od kdaj? Predpis?
Kolikor vem, ne!
case13 - 17.12.2009 - 18:02
Po novem zakonu o štipendiranju štipendije ni več potrebno prijavljati.
Če pa je sofinancirana s strani sklada (Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendij) pa je dolžnost poročanja.
ppp - 18.12.2009 - 11:00
Včasih je bilo potrebno, sedaj ne več.