V REK-1 hočem narediti analitični popravek, pa me ne spusti na datum plačila. Ali ve kdo zakaj?
lp
FRANJA - 04.01.2010 - 21:41
Analitični popravki so samo na IRek,ne pa na Rek-1. Poskusite na P-popravek do 30 dni ali pa storno ter nov Rek.Če ste pa oddali Rek-1 brez datuma plačila prispevkov,pa pojdite na delno plačilo. Lp
lenka - 04.01.2010 - 22:19
FRANJA najlepša hvala !
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 04.01.2010 - 21:41
Analitični popravki so samo na IRek,ne pa na Rek-1.
Poskusite na P-popravek do 30 dni ali pa storno ter nov Rek.Če ste pa oddali Rek-1
brez datuma plačila prispevkov,pa pojdite na delno plačilo.
Lp
lenka - 04.01.2010 - 22:19
FRANJA najlepša hvala !