Na kateri konto knjižite vinjete? Ali jih knjižite na časovne razmejitve?
mojca - 19.01.2010 - 14:53
Ali je OK če jo poknjižim na 190 in potem postopoma v 12 mesecih razknjižim na 41901 (cestnina vinjete) in seveda DDV ne odbijam ker gre za osebno službeno vozilo in ne tovorno.
mojca - 19.01.2010 - 15:00
Kaj pa tehnični pregledi in registracije službenih vozil? Dam na 419? Kaj pa časovne razmejitve, saj je strošek vezan na celo leto?
Jaz - 19.01.2010 - 18:02
Mislim, da je škoda časa ukvarjati se s časovnimi razmejitvami med letom, razen če vaši mesečni podatki to zahtevajo.
Mia - 20.01.2010 - 10:38
Če je registracija v začetku leta, mi ne delama časovnih razmejitev. Prav tako ne za nakup vinjete v začetku leta. Registracijo od npr. 3.4. meseca dalje pa naredimo na časovno razmejitev. LP!
alja - 20.01.2010 - 13:20
Mi stroškov registracije ne razmejujemo, temveč le zavarovanje.
ena - 20.01.2010 - 22:30
Mi ne razmejujemo ne registracije, ne zavarovanj, razen tistih obrokov zavarovanj, ki zapadejo v plačilo v naslednjem letu. Smo zavezani reviziji, pa do sedaj ni bilo pripomb.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
mojca - 19.01.2010 - 14:53
Ali je OK če jo poknjižim na 190 in potem postopoma v 12 mesecih razknjižim na 41901 (cestnina vinjete) in seveda DDV ne odbijam ker gre za osebno službeno vozilo in ne tovorno.
mojca - 19.01.2010 - 15:00
Kaj pa tehnični pregledi in registracije službenih vozil? Dam na 419? Kaj pa časovne razmejitve, saj je strošek vezan na celo leto?
Jaz - 19.01.2010 - 18:02
Mislim, da je škoda časa ukvarjati se s časovnimi razmejitvami med letom, razen če vaši mesečni podatki to zahtevajo.
Mia - 20.01.2010 - 10:38
Če je registracija v začetku leta, mi ne delama časovnih razmejitev. Prav tako ne za nakup vinjete v začetku leta. Registracijo od npr. 3.4. meseca dalje pa naredimo na časovno razmejitev.
LP!
alja - 20.01.2010 - 13:20
Mi stroškov registracije ne razmejujemo, temveč le zavarovanje.
ena - 20.01.2010 - 22:30
Mi ne razmejujemo ne registracije, ne zavarovanj, razen tistih obrokov zavarovanj, ki zapadejo v plačilo v naslednjem letu. Smo zavezani reviziji, pa do sedaj ni bilo pripomb.