Ali s.p . popoldanec ( brez zaposlenih ) potrebuje izpit iz varnosti pri delu in oceno tveganja. Hvala!
aab - 07.10.2010 - 08:55
Iščem in iščem odgovor in sem samo to ugotovila, da samozaposleni morajo, za popoldance, ki ne zaposlujejo pa nikjer ne najdem odgovora, res nihče ne ve ?
knjigovodkinja - 07.10.2010 - 09:08
Draga gospa ta vaš "popoldanec" je nekje verjetno zaposlen in ima tam vse urejeno glede varnosti in zdravja pri delu.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
aab - 07.10.2010 - 08:55
Iščem in iščem odgovor in sem samo to ugotovila, da samozaposleni morajo, za popoldance, ki ne
zaposlujejo pa nikjer ne najdem odgovora, res nihče ne ve ?
knjigovodkinja - 07.10.2010 - 09:08
Draga gospa ta vaš "popoldanec" je nekje verjetno zaposlen in ima tam vse urejeno glede varnosti in zdravja pri delu.