krpan in druščina postani član

Naslov teme: skupna lastnost naših računovodskih servisov

230  10.01.2011 - 15:56h / Ostalo / Avtor: nula nula / 70 / 6

Naivnost, da se lahko iz njih dela norca vsakdo, ki ima pet minut časa (obupan,-a, makalonca).
Imate še srečo, da nima SIBILA po lastni izjavi niti teh pet minut časa - domnevno zaradi bumeranga dampinških cen.

Da kar tako dajete v javnost svoje mobi št!!!!
Vprašajte svoje mulce, kaj  vas lahko doleti!

PS Obenem se opravičujem res spoštovanim: p.š., virineji in somišljenicam, ki pa so naivne v drugo smer in skušajo ta stampedo ustaviti s pridigami.

Brez zamer - mišljeno je v skupno dobro!

čiča - 10.01.2011 - 19:05

Malčik preganjavice je začutit v temle postu. Kako pa spošrovana gospa nula nula pridobiva posle? Me prav zanima!

nula nula - 10.01.2011 - 19:18

Še pripadnice najstarejše obrti se ne ponujajo takole napočez!
(Samo one brez plačila vnaprej ne jemljejo strank!)

Didi - 10.01.2011 - 19:32

Ta stran je namenjena temu, da si pomagamo.

Menim, da si reklame tu ne smemo delati.

Še manj pa, da žalimo drug drugega.

Pozdrav!

Računovodja - 10.01.2011 - 21:28

Deloma se strinjam, da je stanje na trgu res pošastno. Vendar: saj imamo več ali manj vsi spletne strani, kjer so objavljeni praktično vsi naši podatki...zakaj torej je problem, če jo objavimo na forumu? Je pa res, da je večina teh prošenj, ki se objavljajo tukaj popolnoma zgrešenih in po moje nihče ne kontaktira nikogar. Me prav zanima, če se motim.

Žal je postalo trženje tudi v računovodstvu nuja, zato veselo na delo in lov za novimi strankami.

LP

p.š. - 10.01.2011 - 23:14

Spoštovana Sibila, no toliko naivni pa spet nismo ; v enem od odgovorov pod temo obupane ste se zatipkali ( pisali ste kot nula nula, v tekstu pa se podpisali kot Sibila ) ... kar pomeni, da je nula nula in bogve še koliko vzdevkov = Sibila... kar pomeni, da vam moramo priznati zelo veliko premetenost, da nas znate čisto vse potegniti k prebiranju in oglašanju na vaše teme ... odgovarjamo pač v skladu z našim razmišljanjem ... zelo svobodno in raznoliko, moram rečt.
Še bolje pa bi bilo ( tudi v skupno dobro ),  če bi vsi skupaj - seveda tudi vi Sibila ,  ves ta čas in energijo, ki jih porabimo za odpiranje, prebiranje in sodelovanje v teh največkrat provokativnih temah, raje namenili za pomoč tistim, ki tukaj res poskušajo z našo pomočjo razrešiti katero od svojih resnih dilem ... ponovno ,verjetno naivno, pozivam k dobremu delu - sem pač večni optimist :).

lep večer vsem skupaj

nula nula (obupan) - 11.01.2011 - 11:40

Najprej: Res  spoštovana p.š., zares cenim Vaš dolgoletni prispevek k dogajanju na klepetalnici - vse Vaše odgovore in pojasnila! Moram se Vam opravičiti, ker sem Vas nehote prizadel (kolateralna škoda!) s svojo provokacijo. Strinjam se z vsem, kar ste napisali v tokratni polemiki. Enako virineji, titi in drugim somišljenicam.
Sedaj pa splošno pojasnilo:

Ko sem kot "obupan" objavil podobno prošnjo kot "obupana" eno stran prej, sem bil prepričan, da bodo vsi opazili, da gre za provokacijo in da se bodo nehali "prostituirati". Dvignem roke - ni pomoči!

Dodatno pojasnilo: Nisem SIBILA, sem pa zlorabil njen nadimek s podpisom dodatne provokacije v temi
"obupane". Ta provokacija je vsaj delno uspela, saj je izbezala SIBILO iz delovnega brloga (seveda ne morem biti gotov, če je bila pa to res prava, izvorna SIBILA?


PS Tistim, ki zagovarjate prednostno pravico "kupca kot kralja" in se mu - nepoznanemu - ponujate na milost in nemilost : potem, ko se na "anonimni razpis" prijavi že deset ali več ponudnikov, priznavam sicer minimalen smisel nadaljnega ponujanja kvečjemu tistemu iz res bližnje okolice povpraševalca.