zanima me ali mora tudi s.p. oddati podatke na obrazcu M4 zase in za svoje zaposlene?
hvala in lp
nex - 23.04.2002 - 08:55
samo za zaposlene
MaTiana - 23.04.2002 - 11:11
Kdo pa poroča za zavezanca, mogoče davkarija ? Lep dan
pypy - 23.04.2002 - 12:03
Pri s.p. za zaposlene obrazec M4/M8 izpolni in pošlje na ZPIZ zavezanec za obračun in plačilo torej s.p., podatke za njega ( s.p. ), pa pošlje DURS oziroma izpostava po kraju podjetnika.
LP " PYPY "
ŠPELA - 23.04.2002 - 13:10
Točno tako je, kot piše PYPY.
ŠPELA - 23.04.2002 - 13:10
Točno tako je, kot piše PYPY.
MaTiana - 23.04.2002 - 15:19
Hvala za odgovor Lep dan
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
nex - 23.04.2002 - 08:55
samo za zaposlene
MaTiana - 23.04.2002 - 11:11
Kdo pa poroča za zavezanca, mogoče davkarija ?
Lep dan
pypy - 23.04.2002 - 12:03
Pri s.p. za zaposlene obrazec M4/M8 izpolni in pošlje na ZPIZ zavezanec za obračun in plačilo torej s.p., podatke za njega ( s.p. ), pa pošlje DURS oziroma izpostava po kraju podjetnika.
LP " PYPY "
ŠPELA - 23.04.2002 - 13:10
Točno tako je, kot piše PYPY.
ŠPELA - 23.04.2002 - 13:10
Točno tako je, kot piše PYPY.
MaTiana - 23.04.2002 - 15:19
Hvala za odgovor
Lep dan