Do 20. 5. – Večstranski pobot - Prijavljanje obveznosti v večstranski pobot bo mogoče od 13. 5. 2011 do 20. 5. 2011 do 13. ure.
Vsem želim lepe praznike. Lp
bacil - 30.04.2011 - 07:57
a so spremenili urnik na ajpesu??? hvala, franja
Prva Brina - 30.04.2011 - 09:22
Franja najlepša hvala za info - zdaj pa lahko vdahnem in planiram dela proste dneve čez praznike. Lepe praznike želim tudi tebi in naspi se, mesec maj bo bolj umirjen.
Lp
mimica - 30.04.2011 - 20:30
Franja, ti pa res znaš polepšati dan !
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
bacil - 30.04.2011 - 07:57
a so spremenili urnik na ajpesu??? hvala, franja
Prva Brina - 30.04.2011 - 09:22
Franja najlepša hvala za info - zdaj pa lahko vdahnem in planiram dela proste dneve čez praznike. Lepe praznike želim tudi tebi in naspi se, mesec maj bo bolj umirjen.
Lp
mimica - 30.04.2011 - 20:30
Franja, ti pa res znaš polepšati dan !