ali je za neupravičen izostanek iz dela potrebno odvajati prispevke in davke iz plače (na plače)in če je od katere osnove.
Miško - 17.06.2002 - 11:29
Od polne osnove vsi spodnji prispevki, dohodnina davki in vsi zg. prispevki, razen prispevka za poškodbe pri delu in zaposlovanje. Davek na plače se ne plača.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Miško - 17.06.2002 - 11:29
Od polne osnove vsi spodnji prispevki, dohodnina davki in vsi zg. prispevki, razen prispevka za poškodbe pri delu in zaposlovanje. Davek na plače se ne plača.