material za 400€ ali je treba obračunat , je dovolj pogodba ?
Je enkraten dogodek- kaj predlagate da naredimo ?
Hvala .
martina - 05.03.2012 - 10:36
Sklenite pogodbo o odkupu. Ker gre za zaposleno, je potrebna utemeljitev cene - mogoče kak cenik ali ponudba drugega možnega dobavitelja. Če ste zavezanec za DDV, ne pozabiite upoštevati, da bi pri nabavi od DDV zavezanca bili upravičeni do odbitka vstopnega DDV, torej mora biti cena po pogodbi vsaj za toliko nižja.
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
martina - 05.03.2012 - 10:36
Sklenite pogodbo o odkupu. Ker gre za zaposleno, je potrebna utemeljitev cene - mogoče kak cenik ali ponudba drugega možnega dobavitelja. Če ste zavezanec za DDV, ne pozabiite upoštevati, da bi pri nabavi od DDV zavezanca bili upravičeni do odbitka vstopnega DDV, torej mora biti cena po pogodbi vsaj za toliko nižja.