Zanima me, kje bi lahko videl kako izgleda zahtevek za uvedbo disciplinskega postopka, da ne bi bilo pravne podlage za pritožbo?
tika - 15.07.2002 - 05:20
Poglej v Zakon o delovnih razmerjih, napiši predlog skladno z vsemi členi, nikakor pa ne moreš pričakovati, da bi bilo tako zelo popolno (pa tudi če bi bilo)se vsak lahko pritoži. Na to računaj!
AP - 15.07.2002 - 16:24
važen je vzrok, ne pa postopek(ki pa tudi mora biti pravilen, seveda)
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
tika - 15.07.2002 - 05:20
Poglej v Zakon o delovnih razmerjih, napiši predlog skladno z vsemi členi, nikakor pa ne moreš pričakovati, da bi bilo tako zelo popolno (pa tudi če bi bilo)se vsak lahko pritoži. Na to računaj!
AP - 15.07.2002 - 16:24
važen je vzrok, ne pa postopek(ki pa tudi mora biti pravilen, seveda)