Novo firmo ustanovim sredi leta. Ali že med letom plačujem akontacije DDPO?
lp
FRANJA - 19.09.2012 - 22:44
Na pristojen DU javite predvidene prihodke in odhodke ,osnova je dobiček od katerega boste mesečno,ali trimesečno plačevali akontacijo.Najbolje bo ,da pokličete svojo referentko,vam bo vse pojasnila.
Lp
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 19.09.2012 - 22:44
Na pristojen DU javite predvidene prihodke in odhodke ,osnova je dobiček od katerega boste mesečno,ali trimesečno plačevali akontacijo.Najbolje bo ,da pokličete svojo referentko,vam bo vse pojasnila.
Lp