Novo firmo ustanovim sredi leta. Ali že med letom plačujem akontacije DDPO?
lp
FRANJA - 19.09.2012 - 22:44
Na pristojen DU javite predvidene prihodke in odhodke ,osnova je dobiček od katerega boste mesečno,ali trimesečno plačevali akontacijo.Najbolje bo ,da pokličete svojo referentko,vam bo vse pojasnila.
Lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
FRANJA - 19.09.2012 - 22:44
Na pristojen DU javite predvidene prihodke in odhodke ,osnova je dobiček od katerega boste mesečno,ali trimesečno plačevali akontacijo.Najbolje bo ,da pokličete svojo referentko,vam bo vse pojasnila.
Lp