Zanima me kdaj nastane odbitek za ddv(račun v EU). Naprimer račun izdan 29.01.2013, prejem računa 4.2.13 in prejem blaga 5.2.2013.
Martin Krpan - 04.02.2013 - 15:44
Če govorite o pridobitvah blaga znotraj EU in ste blago pridobili (je prešlo mejo) "šele" februarja, jaz pravim da nastane obračunska obveznost in pravica do odbitka med 01.03.2013 in 15.03.2013.
P.S. Ja, bo "štala" :).
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Martin Krpan - 04.02.2013 - 15:44
Če govorite o pridobitvah blaga znotraj EU in ste blago pridobili (je prešlo mejo) "šele" februarja, jaz pravim da nastane obračunska obveznost in pravica do odbitka med 01.03.2013 in 15.03.2013.
P.S. Ja, bo "štala" :).