Ali lahko podjetje posluje in ustvarja prihodke, čeprav nima nobenega zaposlenega ???
silba - 18.06.2013 - 20:54
Z lahkoto.
mm - 19.06.2013 - 14:30
ne glede, kaki status ima lastnik in direktor ??? če je zaposlen drugje, če je v bolniški ali je upokojenec, ali na porodniški....firma lahko posluje ??
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
silba - 18.06.2013 - 20:54
Z lahkoto.
mm - 19.06.2013 - 14:30
ne glede, kaki status ima lastnik in direktor ??? če je zaposlen drugje, če je v bolniški ali je upokojenec, ali na porodniški....firma lahko posluje ??