nikjer nisem zasledila ali kakršenkoli datum do kdaj bomo lahko obračunavali po starih stopnjah? če smo npr. prejeli avans v juniju in zaradi dolge izdobave blaga fakturiramo kupcu šele novembra, ni nič spornega?
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zeleni Jurij - 21.06.2013 - 10:25
100% avans pred 1.7.2013 za bodočo (po 1.7.2013) dobavo blaga na ozemlju Slovenije... 20% DDV.
trgovec - 21.06.2013 - 11:36
hvala
Martin Krpan - 21.06.2013 - 12:58
Tako je, kot je bil podan odgovor.
Za kaj več pa http://www.davkoplacevalci.com/novice/2013/brezplacno-do-sestavka-s-prakticnimi-primeri---prehod-na-nove-ddv-stopnje-od-01072013-naprej
Anka - 24.06.2013 - 09:16
nikjer nisem zasledila ali kakršenkoli datum do kdaj bomo lahko obračunavali po starih stopnjah? če smo npr. prejeli avans v juniju in zaradi dolge izdobave blaga fakturiramo kupcu šele novembra, ni nič spornega?