Ali kdo ve, če je kaj novega pri oddaji vloge za vzdrževane družinske člane? Da je potrebno dati zraven potrdilo o šolanju za otroke?
ava - 28.01.2014 - 12:32
In sem vprašala na davčno in so mi pojasnili, da če je otrok star več kot 26 let, potem se mora dati zraven potrdilo o šolanju- to je pojasnilo enega davčnega urada, sem pa klicala še drugam in so mi rekli, da če oni hočejo oz.če se jim ne zdi vse jasno, da lahko zahtevajo potrdilo tudi za mlajše kot 26 let...
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
ava - 28.01.2014 - 12:32
In sem vprašala na davčno in so mi pojasnili, da če je otrok star več kot 26 let, potem se mora dati zraven potrdilo o šolanju- to je pojasnilo enega davčnega urada, sem pa klicala še drugam in so mi rekli, da če oni hočejo oz.če se jim ne zdi vse jasno, da lahko zahtevajo potrdilo tudi za mlajše kot 26 let...