Ali je potrebno dijaku na obvezni praksi (frizer) obvezno izplačati nagrado ali mu lahko izplačamo samo malico?
lp
kr tam eden - 04.09.2014 - 09:26
Ne, ni obvezno, se pa spodobi. V obratnem primeru gre skoraj za suženjstvo, ne glede vse predpise, ki to dovoljujejo. Sorry, moje osebno mnenje.
Seveda se isto nanaša tudi na ne izplačane plače, prispevke in ostalo... da podjetniki raje rešujejo podjetja kot delavce je skrajni rob nesramnosti in take bi jaz pokril z deko in fino namlatil... in tako vsak dan, dokler ne plača.
Pika - 05.09.2014 - 08:37
Se zelo, zelo, zelo strinjam!!
lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
kr tam eden - 04.09.2014 - 09:26
Ne, ni obvezno, se pa spodobi. V obratnem primeru gre skoraj za suženjstvo, ne glede vse predpise, ki to dovoljujejo. Sorry, moje osebno mnenje.
Seveda se isto nanaša tudi na ne izplačane plače, prispevke in ostalo... da podjetniki raje rešujejo podjetja kot delavce je skrajni rob nesramnosti in take bi jaz pokril z deko in fino namlatil... in tako vsak dan, dokler ne plača.
Pika - 05.09.2014 - 08:37
Se zelo, zelo, zelo strinjam!!
lp