Ali lahko oddajate na e davke? Manjka mi okenček "dovoli " na desni strani obvestila- namestitev nove različice. Hvala za pomoč.
FRANJA - 28.10.2014 - 22:44
Ko sem prišla na zavezanca,se mi je na vrhu,nad e-davki prikazalo modro okno (čez cel ekran- v velikosti kot :naslov komentatorja),kjer piše-to spletno mesto zahteva namestitev tega dodatka....itd-kliknite,potem vas pa vpraša ,če namestim, kliknite, pa se je namestilo, obvestilo (Komponenta Activex za digitalno....itd) pa je izginilo.
Verjetno sem malo nerodno napisala,upam da me boste zastopili.
Lp
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 28.10.2014 - 22:44
Ko sem prišla na zavezanca,se mi je na vrhu,nad e-davki prikazalo modro okno (čez cel ekran- v velikosti kot :naslov komentatorja),kjer piše-to spletno mesto zahteva namestitev tega dodatka....itd-kliknite,potem vas pa vpraša ,če namestim, kliknite, pa se je namestilo, obvestilo (Komponenta Activex za digitalno....itd) pa je izginilo.
Verjetno sem malo nerodno napisala,upam da me boste zastopili.
Lp