ali je kakšen rok postavljen, kdaj se lahko registriraš kot normiranec ?
Sabina V - 19.01.2015 - 13:45
Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec. potem pa vsako leto ob oddaji davčnega obračuna označiš če želiš biti naslednje leto nominiranec
? - 19.01.2015 - 14:17
Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec. (do tu prav), potem pa vsako leto ob oddaji davčnega obračunaoznačiš če želiš biti naslednje leto nominiranec???
narobe
čenča - 19.01.2015 - 15:11
kako pa je prav? s takimi odgovori ne pomagate prav veliko :(
? - 19.01.2015 - 17:47
Prav:
1.) roka za nove ni (kadarkoli); //Sabina: Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec//
2.) za stare po dejanskih je rok prijave kot normiranec enak roku oddaje letnega obračuna;
karena - 19.01.2015 - 16:02
Seveda pa moraš izpolnjevati pogoje.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Sabina V - 19.01.2015 - 13:45
Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec. potem pa vsako leto ob oddaji davčnega obračuna označiš če želiš biti naslednje leto nominiranec
? - 19.01.2015 - 14:17
Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec. (do tu prav), potem pa vsako leto ob oddaji davčnega obračunaoznačiš če želiš biti naslednje leto nominiranec???
narobe
čenča - 19.01.2015 - 15:11
kako pa je prav? s takimi odgovori ne pomagate prav veliko :(
? - 19.01.2015 - 17:47
Prav:
1.) roka za nove ni (kadarkoli); //Sabina: Ko odpreš s.p. se lahko registriraš kot normiranec//
2.) za stare po dejanskih je rok prijave kot normiranec enak roku oddaje letnega obračuna;
karena - 19.01.2015 - 16:02
Seveda pa moraš izpolnjevati pogoje.