Ali lahko uveljavljamo 40% olajšavo pri DDPO za investiranje v:
1) alarmni sistem poslovne stavbe,
2) videonadzorni sistem poslovne stavbe?
Hvala
živa - 29.01.2015 - 14:20
jaz bi
leo - 29.01.2015 - 14:28
dvomim, da je to teoretično oprema.
vezano vgrajeno, prišraufano na objekt?
Preglej uradna pojasnila!
Veki - 31.01.2015 - 11:20
Ne ker verjetno ne bo imelo svojo inv.št. ampak povečujete vrednost objekta, torej Ni olajšav!
lp
sist - 04.02.2015 - 09:36
Največji del vrednosti videonadzornega sistema so kamere, ki jih preprosto snameš in je nemogoče, da bodo zdržale toliko let kot stavba. To ne more biti izenačeno z zgradbo ali pač?
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
živa - 29.01.2015 - 14:20
jaz bi
leo - 29.01.2015 - 14:28
dvomim, da je to teoretično oprema.
vezano vgrajeno, prišraufano na objekt?
Preglej uradna pojasnila!
Veki - 31.01.2015 - 11:20
Ne ker verjetno ne bo imelo svojo inv.št. ampak povečujete vrednost objekta, torej Ni olajšav!
lp
sist - 04.02.2015 - 09:36
Največji del vrednosti videonadzornega sistema so kamere, ki jih preprosto snameš in je nemogoče, da bodo zdržale toliko let kot stavba. To ne more biti izenačeno z zgradbo ali pač?