Za leto 2015 želim biti normiranec, kaj v DDD obračunu obkljukam VII.a ali B?
neza - 25.03.2015 - 09:44
Če do sedaj niste bili normiranec, priglasite normiranstvo z VII.A, VII.B bi bil v primeru, da greste iz normirancev nazaj na dejanske odhodke. Poleg tega bo Silvester zahteval, da izpolnite še prilogo 15.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
neza - 25.03.2015 - 09:44
Če do sedaj niste bili normiranec, priglasite normiranstvo z VII.A, VII.B bi bil v primeru, da greste iz normirancev nazaj na dejanske odhodke. Poleg tega bo Silvester zahteval, da izpolnite še prilogo 15.