zanima me ali je božičnica dovoljena za izplačilo delavcu, ki je v osebnem stečaju?
Hvala
anelija - 21.12.2016 - 11:35
Seveda je dovoljena, le delavec ne bo od nje imel nič. Vsa izplačila plače nad minimalno gredo namreč v stečajno maso za poplačilo upnikov oz. stečajnega upravitelja.
mk - 22.12.2016 - 08:38
Anelija, jaz pa tega ne vidim tako. Delavec bo nekaj več dolga poplačal!
Lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
anelija - 21.12.2016 - 11:35
Seveda je dovoljena, le delavec ne bo od nje imel nič. Vsa izplačila plače nad minimalno gredo namreč v stečajno maso za poplačilo upnikov oz. stečajnega upravitelja.
mk - 22.12.2016 - 08:38
Anelija, jaz pa tega ne vidim tako. Delavec bo nekaj več dolga poplačal!
Lp