Se je že kdo srečal z električnim avtomobilom? Kam ste knjižili strošek polnjenja. Je to elektrika ali gorivo?
marta - 18.01.2018 - 17:25
kako pa gre z boniteto?
vili - 18.01.2018 - 19:10
kako pa gre z boniteto?
Hvala, dobro!
Muflon - 19.01.2018 - 07:12
Ne gre v boniteto, saj se uporablja izključno za služben namen.
daša - 19.01.2018 - 08:01
Glede na to, da je to osebno vozilo se mi poraja vprašanje ... ddv od elektrike - če gorivo ni priznano, bi rekla da tudi od elektrike porabljene za polnjenje ni priznan. Kako pa to ločiti?
Muflon - 19.01.2018 - 08:13
Se strinjam. Bi morali imeti odštevalni števec, ali posebno merilno mesto. V mojem primeru gre za električno energijo pridobljeno na Petrolovi polnilnici.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
marta - 18.01.2018 - 17:25
kako pa gre z boniteto?
vili - 18.01.2018 - 19:10
kako pa gre z boniteto?
Muflon - 19.01.2018 - 07:12
Ne gre v boniteto, saj se uporablja izključno za služben namen.
daša - 19.01.2018 - 08:01
Glede na to, da je to osebno vozilo se mi poraja vprašanje ... ddv od elektrike - če gorivo ni priznano, bi rekla da tudi od elektrike porabljene za polnjenje ni priznan. Kako pa to ločiti?
Muflon - 19.01.2018 - 08:13
Se strinjam. Bi morali imeti odštevalni števec, ali posebno merilno mesto. V mojem primeru gre za električno energijo pridobljeno na Petrolovi polnilnici.