Kako je pravilno, ali se dobiček prejšnjega leta preknjiži na 9190 ali pusti na 935. Prosim za mnenje, kajti mnenja so različna. Kako je prav ?
F.r.a.n.j.a - 22.03.2018 - 00:16
Mnenj in razlag je mnogo. Jaz sem se odločila oz. sprejela sklep, ki služi kot knjig. listina ter dohodek (Aop 070) iz prejšnjih let razporedim na kto 919, dohodek v BS pa ostane le tisti iz tekočega leta. Na dan 1.1.18 pa ga (bom) uporabim za pokritje odtokov denarnih sredstev v gospodinjstvo (IKS 8-9/17, stran 65 oz. prispevek Računovodska obravnava podjetnikovega kapitala).
bd - 22.03.2018 - 05:32
Hvala za odovor. Lep dan.
aleks - 22.03.2018 - 13:35
enako
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
F.r.a.n.j.a - 22.03.2018 - 00:16
Mnenj in razlag je mnogo. Jaz sem se odločila oz. sprejela sklep, ki služi kot knjig. listina ter dohodek (Aop 070) iz prejšnjih let razporedim na kto 919, dohodek v BS pa ostane le tisti iz tekočega leta. Na dan 1.1.18 pa ga (bom) uporabim za pokritje odtokov denarnih sredstev v gospodinjstvo (IKS 8-9/17, stran 65 oz. prispevek Računovodska obravnava podjetnikovega kapitala).
bd - 22.03.2018 - 05:32
Hvala za odovor. Lep dan.
aleks - 22.03.2018 - 13:35
enako