Kupili smo itison 2m2 za pisarno, vrednost 1000 EUR-predvidena doba uporabe bo kakšno leto, hodi se v čevljih, poliva kava ipd....kam bi vi poknjižili ?
Jana - 21.09.2023 - 10:11
k4070?
SIM - 21.09.2023 - 12:16
412 - vzdrževanje
Brigitte - 21.09.2023 - 20:23
Stroški vzdrževanja. Če je iz Tisoč in ene noči, potem pa na prevozna sredstva :D
če že - 22.09.2023 - 09:39
Če je iz Tisoč in ene noči, potem pa na prevozna sredstva :D
Brigitte, hvala za polepšan petek, saj sem se temu res nasmejala!
zlatka - 21.09.2023 - 23:20
Iz česa pa je izdelan itison -tepih, da je cena 500 € / m2 .....
sandi - 22.09.2023 - 07:56
to so mučke...
B - 22.09.2023 - 07:36
Tudi po moji oceni je to zelo draga zadeva, Ocenil bi na 100Eur.
PikaPoka - 22.09.2023 - 07:40
Kto 4070
katja - 22.09.2023 - 07:43
Če je doba uporabe 1 leto, bi jih dala na 190 in prenašala mesečno v stroške vzdrževanja OS.
vera - 22.09.2023 - 08:09
To pa ne Katja!. Tepih se uporablja cel, ne pa po delih. Zato je to strošek, v kolikor ne presega 500 eur - 404 di. Drugače pa osnovna sredstva in am glede na predvidena leta uporabe.
Jana - 22.09.2023 - 08:34
kakšen tepih ima življensko dobo 1 leto?
osebno bi dala na OS, za 1000 eur ima da zdrži 5 let. Če pa menite in boste zagovarjali, da gre za potrošni material, pa ga knjižite na 40*
Manca - 22.09.2023 - 13:00
Tiskarski škratek, 20m2 Vsem hvala za debato
Jana - 22.09.2023 - 13:02
Jaz bi dala v stroške vzdrževanja
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Jana - 21.09.2023 - 10:11
k4070?
SIM - 21.09.2023 - 12:16
412 - vzdrževanje
Brigitte - 21.09.2023 - 20:23
Stroški vzdrževanja.
Če je iz Tisoč in ene noči, potem pa na prevozna sredstva :D
če že - 22.09.2023 - 09:39
Če je iz Tisoč in ene noči, potem pa na prevozna sredstva :D
Brigitte, hvala za polepšan petek, saj sem se temu res nasmejala!
zlatka - 21.09.2023 - 23:20
Iz česa pa je izdelan itison -tepih, da je cena 500 € / m2 .....
sandi - 22.09.2023 - 07:56
to so mučke...
B - 22.09.2023 - 07:36
Tudi po moji oceni je to zelo draga zadeva, Ocenil bi na 100Eur.
PikaPoka - 22.09.2023 - 07:40
Kto 4070
katja - 22.09.2023 - 07:43
Če je doba uporabe 1 leto, bi jih dala na 190 in prenašala mesečno v stroške vzdrževanja OS.
vera - 22.09.2023 - 08:09
To pa ne Katja!. Tepih se uporablja cel, ne pa po delih. Zato je to strošek, v kolikor ne presega 500 eur - 404 di. Drugače pa osnovna sredstva in am glede na predvidena leta uporabe.
Jana - 22.09.2023 - 08:34
kakšen tepih ima življensko dobo 1 leto?
osebno bi dala na OS, za 1000 eur ima da zdrži 5 let.
Če pa menite in boste zagovarjali, da gre za potrošni material, pa ga knjižite na 40*
Manca - 22.09.2023 - 13:00
Tiskarski škratek, 20m2
Vsem hvala za debato
Jana - 22.09.2023 - 13:02
Jaz bi dala v stroške vzdrževanja