zanima me ali se v M4 vključi tudi božičnica in regres za LD
hvala za odgovore
marela - 16.04.2003 - 21:49
mi božičnico damo, regres ne
lp
Tjaša - 17.04.2003 - 07:51
Božičnica da, ker so plačani vsi prispevki in davki, regres pa v M4 ne gre.
Monica - 24.04.2003 - 16:13
Božičnica gre v M4 samo v primeru, da ste si jo izplačali na podlagi uspešnega poslovanja (sklep uprave, direktorja). Če ste si jo izplačali kot 13.plačo pa ne gre v M4.
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
marela - 16.04.2003 - 21:49
mi božičnico damo, regres ne
lp
Tjaša - 17.04.2003 - 07:51
Božičnica da, ker so plačani vsi prispevki in davki, regres pa v M4 ne gre.
Monica - 24.04.2003 - 16:13
Božičnica gre v M4 samo v primeru, da ste si jo izplačali na podlagi uspešnega poslovanja (sklep uprave, direktorja). Če ste si jo izplačali kot 13.plačo pa ne gre v M4.