Naslov teme: Normiranci
1848 22.06.2026 - 17:08h / Dohodnina / Avtor: Pia / 480 / 6
Rečeno je bilo, da bomo lahko do 30.6. naredili popravek Dohodej in ostali v sistemu normiranstva
Hilda - 22.06.2026 - 17:57
Kaksen popravek?
Pia - 22.06.2026 - 23:44
Naj bi zvišali prag in bi lahko tisti, ki smo zaradi preseganja starega praga morali izstopiti, sedaj lahko preklicali izstop s pripravkom izjave na Dohdej
exnorma - 23.06.2026 - 06:40
Pozabi, ustavno sodišče mora najprej na počitnice, da prebatira ali podpreti referendum ali potrditi omnibus, šele potem se bo pokadil dim. Če bo kaj iz tega bo to konec leta.
x - 23.06.2026 - 07:20
Načeloma na US 30 dni od vložitve, to je do 12.7.
B - 23.06.2026 - 07:37
Iz tega ne bo nič, ker je škodljivo za ekonomiko države. To so bile samo politične obljube za prevarane volilcev.
e.t. - 23.06.2026 - 17:16
Škidljiv? Kakor za koga. Bo pa zagotovo sprejet. Malce pozno a zagotovo. Se že veselim polne penzije...





