krpan in druščina postani član

Naslov teme: Normiranci

1848  22.06.2026 - 17:08h / Dohodnina / Avtor: Pia / 480 / 6

Ali so že sprejete spremembe glede normiranec?
Rečeno je bilo, da bomo lahko do 30.6. naredili popravek Dohodej in ostali v sistemu normiranstva

Hilda - 22.06.2026 - 17:57

Kaksen popravek?

Pia - 22.06.2026 - 23:44

Naj bi zvišali prag in bi lahko tisti, ki smo zaradi preseganja starega praga morali izstopiti, sedaj lahko preklicali izstop s pripravkom izjave na Dohdej

exnorma - 23.06.2026 - 06:40

Pozabi, ustavno sodišče mora najprej na počitnice, da prebatira ali podpreti referendum ali potrditi omnibus, šele potem se bo pokadil dim. Če bo kaj iz tega bo to konec leta.

x - 23.06.2026 - 07:20

Načeloma na US 30 dni od vložitve, to je do 12.7. 

B - 23.06.2026 - 07:37

Iz tega ne bo nič, ker je škodljivo za ekonomiko države. To so bile samo politične obljube za prevarane volilcev.

e.t. - 23.06.2026 - 17:16

Škidljiv? Kakor za koga. Bo pa  zagotovo sprejet. Malce pozno a zagotovo. Se že veselim polne penzije...