krpan in druščina postani član

Naslov teme: SUM UP

1850  23.06.2026 - 07:34h / Ostalo / Avtor: Katarina / 340 / 2

Zdravo,

zanima me, če knjižite ta dokument ''POROČILO O IZPLAČILIH'', a je še kakšen drug ključen dokument? 

Najbrž gre pod 41 - Pridobitve blaga in storitev znotraj skupnosti
Potem pa oproščene pridobitve storitev.
Mislim pravilno?

Hvala za vsakršnokoli pomoč in mnenje.

Hvala. 

Nera - 23.06.2026 - 08:28

dobimo mesečni račun in tega knjžimo

Katarina - 23.06.2026 - 14:27

Nera, 
pa ga knjižite po istem principu, kot sem napisala.
Mi smo nastavili tedensko izplačilo, ker imam pri drugem POS terminalu isto.