Zanima me ali se plačilo šolnine našemu zaposlenemu knjiži kot strošek na 489 in ali mogoče imate kakšen osnutek pogodbe.Hvala
LIli - 28.10.2003 - 06:31
kt 48 so davčno nepriznani stroški. če je izobraževanje tesno povezano z delom in to lahko zagovarjate, knjižite na stroške izobraževanja (mislim da je kt 414)
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
LIli - 28.10.2003 - 06:31
kt 48 so davčno nepriznani stroški. če je izobraževanje tesno povezano z delom in to lahko zagovarjate, knjižite na stroške izobraževanja (mislim da je kt 414)