Sprašujem kam knjižiti avtoinstalacijo za mobitel-ali na osnovna sredstva ali na stroške.
Hvala!
majda - 13.12.2000 - 15:54
ce je mobitel na osnovnih sredstvih, potem mora biti avtoinstalacija tudi na osnovnih sredstvih. To je enako kot mi smo zidali stavbo, in kupili okna in logicno tudi montazo le teh knjizili na stavbo
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
majda - 13.12.2000 - 15:54
ce je mobitel na osnovnih sredstvih, potem mora biti avtoinstalacija
tudi na osnovnih sredstvih.
To je enako kot mi smo zidali stavbo, in kupili okna in logicno tudi
montazo le teh knjizili na stavbo