krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
2060 20 % olajšave-tudi v 2007 ? 1230 2 24.02.2007 - 23:00 / dina
3268 Pokrivanje izgube? 1640 4 23.03.2007 - 14:31 / ina
7419 Donacije in DDPO - pohvala GU DURS 6972 15 27.09.2007 - 19:22 / Tanja
1867 Davčni odtegljaj,samoobdavčitev ,pa še kaj! 2089 4 22.02.2007 - 07:50 / kk
3122 oddajanje DDPO 827 1 20.03.2007 - 17:27 / varja
6966 Terjatve za odloženi davek 1024 1 05.09.2007 - 12:56 / Matjaž K
1645 Ali res nihče ne ve 2139 4 19.02.2007 - 09:01 / levinja
2981 Rezervacij nočemo oblikovati - kakšne so posledice 1885 3 18.03.2007 - 16:33 / pak
6315 odkup deležev - zmanjšanje kapitala 699 0 01.08.2007 - 17:29 / bill clinton
1293 Prehod na MSRP in obračun davka za 2006 - nujno 3700 9 05.02.2007 - 08:55 / Pepelka
2746 Manjša dilema 1249 4 13.03.2007 - 17:58 / p.š.
5097 Račun za preteklo obdobje-popravki napak 4904 13 06.06.2007 - 10:28 / Bodec
9748 izračun obresti - ali štima? 1083 0 19.12.2007 - 16:04 / M.
531 OS pod 500 EUR-dilema 4512 12 17.01.2007 - 17:56 / Stane
2580 BONITETA 866 1 08.03.2007 - 23:33 / Suzi
6496 valuta??? 2037 5 13.08.2007 - 10:46 / Matjaž K
1509 Koeficient 1869 3 12.02.2007 - 07:44 / S.
2853 TISKALNIK 945 2 15.03.2007 - 12:02 / LILI
5293 Davčni odtegljaj od zamudnih obresti 700 1 12.06.2007 - 16:58 / Jurček
715 Nakazila v tujino kjer je davek manjši kot 12.5% 2703 5 24.01.2007 - 14:22 / Majdi