krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
4318 odpravnina-kaj narediti? 549 2 26.05.2009 - 14:10 / S
6710 boniteta za uporabo avta in evidence 980 2 09.10.2009 - 12:17 / ?
7850 tujec plača najemnino 748 0 03.12.2009 - 11:54 / mojca_r
786 neto ni izplačan 624 2 26.01.2009 - 15:48 /
3918 Nagradna igra 891 0 05.05.2009 - 15:33 / Alenka
6567 KAJ SE BOLJ IZPLAČA????? 683 2 05.10.2009 - 12:42 / J.G.
7693 rek-1 popravek 628 1 27.11.2009 - 10:16 / mr-1
489 službeno vozilo in pogodba o uporabi vozila 1422 0 18.01.2009 - 22:07 / lola
3499 km v privat namene 983 7 10.04.2009 - 07:00 / valat
6368 KDAJ 25 % DAVEK NA DOLOČENE PREJEMKE IN KDAJ NE??? 804 2 23.09.2009 - 23:03 / rovan
7541 nagradna igra - blago 835 0 20.11.2009 - 09:13 / Sanja
241 Dohodnina-ko je ni 714 1 11.01.2009 - 16:44 / J.G.
2768 Vrsta socialnega zavarovanja 796 0 19.03.2009 - 07:59 / Tabi
6113 podjemna pogodba in nerezidenti 737 1 10.09.2009 - 08:57 / Jurček
7367 Zakaj davčna za darilni bon pod 42 EUR? 1381 3 12.11.2009 - 10:25 / Matjaž K
3538 Plača nerezidenta-višina akont.dohodnine 794 3 15.04.2009 - 12:46 / Katra
6449 neto plače po sklepu 901 5 29.09.2009 - 08:29 / sila
7610 fizična oseba oddaja v najem pravni osebi 3173 5 24.11.2009 - 11:20 / betka
338 poročanje o vzdrževanih družinskih članih 1418 6 14.01.2009 - 07:42 / copka
3016 Najvišja davčno priznana odpravnina za lastnika?? 949 1 25.03.2009 - 11:53 / Opa Zovalec