krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
748 povejte če imam prav? 753 3 03.02.2011 - 07:10 / mici
4371 izvršba-kaj sedaj 1258 2 13.09.2011 - 11:24 / Yacka
3724 nakup hiše kot d.o.o. 593 1 16.07.2011 - 22:15 / Iza
2996 preko katerega obrazca izplačamo avtorski honorar 885 3 28.05.2011 - 21:19 / Noddy
2326 Pobot spet :) 599 2 14.04.2011 - 07:44 / ikra
5944 cassasconto 1309 2 14.12.2011 - 19:26 / betka
1689 merkur - pretvorba terjatev v delnice 1093 3 17.03.2011 - 14:59 / togo
5249 Ali se zame po 01.01.2011 kaj spremeni????? 1669 3 09.11.2011 - 12:37 / Jurček
968 refundacija-invalidnina 975 0 14.02.2011 - 11:56 / cvetlica
4578 V čem vse so razlike med popoldanskim S.P. in "pravim" S.P., predvsem glede poročanja 1462 2 29.09.2011 - 06:28 / knap
181 040-ali prav razumem 877 1 09.01.2011 - 11:15 / Jožica
3944 dnevnice direktor 1144 3 03.08.2011 - 12:13 / valat
3237 razširitev dejavnosti 2830 3 30.12.2011 - 09:18 / pika
2528 REGRES 1542 2 27.04.2011 - 18:29 / Igor
6157 Odpravnina 2119 2 28.12.2011 - 08:53 / pipa
1908 nova denarna enota 703 1 26.03.2011 - 08:33 / brat od brivca
5495 Kako je s povprečenjem dohodnine in prispevkov, če odprem S.P. 23.11.2011 1451 3 23.11.2011 - 09:23 / vprašaj
1195 Zavrnitev računa - kompenzacija? 694 0 23.02.2011 - 09:42 / soncek
4745 račun 76.a 1118 1 08.10.2011 - 10:55 / Zeleni Jurij
413 SCT - 40% poplačilo do kdaj in ali so obresti?? 602 1 20.01.2011 - 16:24 / vlasta.r