krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
3575 katere ure vpisati v er-28 664 1 19.06.2013 - 10:33 / jazz
3301 podjemna pogodba 664 1 03.06.2013 - 13:03 / Matjaž K
5304 obresti od avansa 664 1 09.10.2013 - 15:58 / Matjaž K
1002 ali lahko "odložimo stroške razvijanja" tudi za opredmeteno OS 664 0 07.02.2013 - 10:56 / razvoj
3983 Sklepi o izvršbi in prenehanje delovnega razmerja 664 1 12.07.2013 - 11:26 / Felicity
1387 društva 664 1 22.02.2013 - 15:44 / nenca
1079 Terjatve 664 1 12.02.2013 - 10:11 / Klepetalka
3988 Članarine 665 3 12.07.2013 - 22:07 / Klara
2159 skonti kupcem 665 1 27.03.2013 - 10:02 / silba
1642 Inventura 665 1 06.03.2013 - 13:37 / martina
5826 Delavec je šel junija v pokoj - ali mu pripada cel regres ali polovica? 665 1 07.11.2013 - 20:09 / marta
5063 Vprašanje 665 1 25.09.2013 - 18:46 / Martina
1903 gradnja nepremičnine 665 2 18.03.2013 - 11:20 / silba
1001 ali lahko izločim amortizacijo za OS, ki niso prinašala prihodkov? 665 1 07.02.2013 - 12:51 / marcel
1967 aneks k pogodbi 666 0 19.03.2013 - 14:17 / iva
3875 regres 666 1 06.07.2013 - 14:42 / mimica
2664 prijava v stečaj 666 2 22.04.2013 - 11:46 / pili
5777 4 ure in M4 666 1 05.11.2013 - 13:43 / Levci
4101 Kam poknjižiti razliko ? 666 1 20.07.2013 - 13:50 / silva
2232 naormirec 666 0 29.03.2013 - 09:06 / knap