krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
348 Delnice 1456 1 15.01.2007 - 12:55 / lunca
2981 Rezervacij nočemo oblikovati - kakšne so posledice 1885 3 18.03.2007 - 16:33 / pak
6379 Ali je to davčno priznan strošek ? 899 2 08.08.2007 - 13:21 / biba
7419 Donacije in DDPO - pohvala GU DURS 6972 15 27.09.2007 - 19:22 / Tanja
1293 Prehod na MSRP in obračun davka za 2006 - nujno 3700 9 05.02.2007 - 08:55 / Pepelka
2746 Manjša dilema 1249 4 13.03.2007 - 17:58 / p.š.
5198 DDPO -investicijska olajšava 871 1 08.06.2007 - 14:38 / brne
6966 Terjatve za odloženi davek 1024 1 05.09.2007 - 12:56 / Matjaž K
531 OS pod 500 EUR-dilema 4512 12 17.01.2007 - 17:56 / Stane
2580 BONITETA 866 1 08.03.2007 - 23:33 / Suzi
4176 stopnja davka od dobička v l.2007??? 2142 4 20.04.2007 - 17:30 / Matjaž K
2382 Ugodnejši davčni položaj 902 1 05.03.2007 - 14:14 / E.
3598 Priloga 12 - obvezna ali neobvezna 760 1 30.03.2007 - 12:37 / muha
9748 izračun obresti - ali štima? 1083 0 19.12.2007 - 16:04 / M.
2215 Odloženi davki 1219 2 28.02.2007 - 08:58 / Betina
3489 davek od dobička-kako knjižiti? 863 1 27.03.2007 - 22:49 / D
9419 popravljanje napak za nazaj vpiv na davčni obračun 1120 0 10.12.2007 - 09:05 / biba
2060 20 % olajšave-tudi v 2007 ? 1230 2 24.02.2007 - 23:00 / dina
3326 še en problem.. 1665 5 25.03.2007 - 16:15 / looka
3268 Pokrivanje izgube? 1640 4 23.03.2007 - 14:31 / ina