krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
2713 Namestitev Silvota - ali zaupate izdajatelju? 705 3 18.03.2009 - 13:19 / Spomladanska
471 Nova in nova pooblastila za e-davke 1328 5 18.01.2009 - 19:40 / mimica
764 Preračun akontacij DDPO (drugič) – podpora Neži 1028 4 26.01.2009 - 14:37 / Matjaž K
6998 Še malo škife okrog računovodske tarife 833 2 24.10.2009 - 08:27 / Vista
3068 Materam za njihov dan 3008 14 27.03.2009 - 18:32 / brat od brivca
2944 Zahvala za povabilo - MK - 2X 1725 5 24.03.2009 - 21:00 / mimica
7464 Ponovno malo škife okrog tarife 1206 5 18.11.2009 - 00:52 / FRANJA
1349 E-DAVKI in HERMES .......PRIMITE TATU ! 930 1 10.02.2009 - 00:12 / mimica
2314 Obveščamo vse užaloščene, da bo spet crknil 630 1 07.03.2009 - 00:41 / mimica
138 Durs je tudi dobrohoten in razumevajoč 1983 5 07.01.2009 - 22:27 / brat od brivca
2258 Krušni starši Silvotov so znoreli 1351 5 06.03.2009 - 10:08 / sonce
674 SP spet prikrajšani nasproti doo 671 3 23.01.2009 - 13:25 / brat od brivca
6265 Sibilinim snubcem 1090 6 18.09.2009 - 08:52 / LUNCA
5827 Rebeki (osebno - prosim, drugi ne kukajte!) 1500 7 26.08.2009 - 14:41 / l
7534 Poziv na belo stavko davkoplačevalcev 1504 8 20.11.2009 - 12:28 / REBEKA
861 prekoračenih 25.000 eurov in storno računov 865 3 27.01.2009 - 20:33 /
5961 Za prvi šolski in delovni dan : Eno- ali dvostavno 800 3 01.09.2009 - 13:40 / pic
337 pooblastilo za OPSVL 3148 5 14.01.2009 - 10:33 / jana
4596 Odpoved pesnici računovodji 4048 13 09.12.2009 - 14:13 / Dorisnoms
7774 Vprašanje - čakanje na delo 986 2 01.12.2009 - 15:33 / BEBAKSAN