krpan in druščina postani član
Naslov teme Zadnji komentar
5282 ddv - 25.člen - da ali ne 1147 3 13.11.2011 - 10:53 / Zeleni Jurij
2315 ali je nakup kombija davčna olajšava?????????? 2040 3 14.04.2011 - 08:04 / tako je
730 ali je res 860 3 02.02.2011 - 11:30 / Burja
6193 Dobiček s.p. popoldanec 2822 3 29.12.2011 - 09:46 / novinc
3777 Delovna doba 744 3 20.07.2011 - 17:58 / Prva Brina
2590 Ali je možno pooblastilo samo za "e-pobot"? 993 3 03.05.2011 - 17:03 / FRANJA
2602 DDV po plačani realizaciji 595 3 05.05.2011 - 10:43 / Marjan
2156 Žalni aramnžma 661 3 07.04.2011 - 09:09 / SONJA
864 Še nekaj ne razumem 1436 3 10.02.2011 - 08:32 / mak
2353 epobot -e podpisovanje podaljšano 679 3 14.04.2011 - 20:44 / FRANJA
111 Sklic za takso 1148 3 06.01.2011 - 17:09 / Marta
5807 Konto 1222 3 09.12.2011 - 12:18 / kratki
3747 ali lahko naložim program na računalnik ki ni v OS 611 3 20.07.2011 - 11:59 / p.š.
3503 obračun ddv - pridobitev iz eu 902 3 28.06.2011 - 13:25 / MARTIN KRPAN
2757 ali je kje na spletu kakšen vzorec knjiženja REK-1 713 3 16.05.2011 - 16:22 / rek
3796 kombi-prevoz oseb 706 3 22.07.2011 - 18:07 / p.š.
2322 sporni računi-pobot 762 3 14.04.2011 - 08:43 / mr-1
4359 Izvršba 1103 3 12.09.2011 - 11:20 / SONJA
3568 inventurni manko 1231 3 05.07.2011 - 07:04 / tina
4000 podjemna pogodba 751 3 10.08.2011 - 09:21 / Jurček